Časté dotazy – průmyslová vrata

 

Na Vaše dotazy odpovídá expert na průmyslová vrata: obchodnik - caste dotazy

 

Jak je dlouhá dodací lhůta?

Průmyslová vrata, dle Vaší objednávky, dodáváme včetně montáže do 4 týdnů. Přesný termín je závislý na barevném odstínu a vytížení kapacity výrobního závodu.

Jakou poskytujete záruku?

Záruku na průmyslová vrata a příslušenství poskytujeme 24 měsíců.

Jdou otevřít průmyslová vrata na motor, když nejde elektřina?

Ano, motor průmyslových vrat lze odblokovat a ručně průmyslová vrata otevřít, případně můžete vrata zavřít pomocí řetězu.

Jakým způsobem si mohu průmyslová vrata objednat?

Budeme rádi, když nám zašlete svou poptávku e-mailem nebo můžete vyplnit poptávkový formulář. Vaše poptávka bude předána nejbližsímu obchodnímu partnerovi DoorHan, který Vám pomůže s objednávkou vrat a případně provede i montáž.

V jaké fázi stavby se průmyslová vrata montují?

Měli by být hotové omítky a podlaha včetně případné dlažby. Je nutné, aby stěny, kam se průmyslová vrata montují a nadpraží bylo rovné.

Kam se montují průmyslová vrata?

Průmyslová vrata se montují za otvor.

Z čeho je tvořen panel průmyslových vrat?

Sendvičový panel je charakteriskický přerušeným tepelným mostem. Přední a zadní ocelový plášť se vzájemně nedotýkají. Tím se zamezí promrzání panelů a zvýší se úspora energie. Panel je vyplěn pěnovým polyuretanem v síle 40 mm.

Jaké typy pohonů dodáváte na průmyslová vrata?

Elektrické pohony Shaft 30/45/120 jsou pohony hřídelového typu s převodovkou v olejové lázni. Použitím této technologie se výrazně zvyšuje životnost pohonu a umožňuje jeho intenzivní používání.

Jaké typy průmyslových vrat nabízíte?

V nabídce máme klasická plná vrata, celoprosklenná a kombinovaná – částečně prosklenná průmyslová vrata. Samozřejmostí je možnost výběru z několika barevných variant provedení. U plných průmyslových vrat můžete vybírat z několika typů panelů od hladkého panelu po mikrodrážku.

Z čeho jsou vyrobeny panely do plně prosklených průmyslových vrat?

Panely jsou tvořeny speciální hliníkovou sekcí a prosklením, které je z polykarbonátu nebo komůrkového makrolonu. Tyto materiály vynikají svými jedinečnými vlastnostmi jako je lehkost, transparentnost a extrémní odolnost vůči poškození. Panely z odolného polykarbonátu jsou 200x odolnější než sklo.

Je možnost vyrobit průmyslová vrata s integrovanými dveřmi?

Samozřejmě. Integrované dveře lze dodat do plných průmyslových vrat i do plněprosklenných průmyslových vrat. Vzhledem k uzavíracímu systému a způsobu osazení integrovaných dveří neztrácejí vrata tepelně izolační vlastnosti.

Jaké jsou rozměry integrovaných dveří?

Integrované dveře jsou 800mm široké a na výšku 1800/1900mm. Výška prahu integrovaných dveří  zabudovaných do průmyslových vrat je nově pouze 100mm.

Poskytujete servis průmyslových vrat?

Průmyslová vrata servisuje síť montážních a servisních firem působících po celém území České republiky. Je tedy na telefonické domluvě vedoucích servisních oddělení dle konkrétních požadavků na servis a rozsahu prováděné opravy.