Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou určená především pro provoz ve velkých výrobních halách, komerčních skladech, pro vjezdy na parkoviště apod., tedy tam, kde je předpokládán častý provoz s velkým vytížením vrat, počtem cyklů (otevíráním / zavíráním vrat) a také jsou navržena pro vjezdové otvory větších rozměrů. Přesně s těmito vstupními parametry jsou vyráběna průmyslová sekční vrata DoorHan.

V tomto případě systém dokáže zabezpečit vjezdy a výjezdy z objektů skutečně úctyhodných rozměrů. To klade také značné nároky na konstrukci a odolnost celého vratového systému. V základním vybavení je pružinový mechanismus určen až pro 25.000 cyklů. Ve volitelném vybavení lze pořídit pružinový mechanismus testovaný pro 50/75/100.000 cyklů. Průmyslová vrata mají zesílený mechanismus, na jejich výrobu se používají vysoce kvalitní materiály – moderní superslitiny a nátěrové hmoty.

Vysoké kvality je dosahováno díky nejmodernějším technologiím a zároveň zkušenostem s distribucí do celého světa. To vše za velmi příznivou cenu díky výrobě na moderních automatických linkách. Tak nečekejte a objednejte si u nás prvotřídní průmyslová vrata DoorHan.

Jaké typy průmyslových vrat nabízíme?

Nabízíme dva základní typy sekčních průmyslových vrat DoorHan a to:

Průmyslová vrata ISD01

Průmyslová vrata ISD01

Tato vrata jsou charakteristická svou sendvičovou strukturou (jsou konkrétně vyrobena z panelů o síle 40 mm) s přerušeným tepelným mostem. Jeden tento panel je pak vyroben ze dvou silných pozinkovaných plechů s výztuhou a je vyplněn PU pěnou; to vše pro maximální pevnost. Celá průmyslová vrata pak mají zesílené panty a ocelová lanka po stranách – pochopitelně s pojistkou proti přetržení. V základním vybavení je pružinový mechanismus určen až pro 25.000 cyklů. Ve volitelném vybavení lze pořídit pružinový mechanismus testovaný pro 50/75/100.000 cyklů. Samozřejmostí je, že vám průmyslová vrata DoorHan budou fungovat za jakéhokoliv počasí.

Průmyslová vrata ISD02

Průmyslová vrata ISD02

Na rozdíl od první varianty, jsou tato průmyslová vrata vytvořena z panoramatických panelů, které umožňují vidět skrz. Instalují se do prosklených budov. Typicky se tak využívají v autosalónech, kde je žádoucí vidět dovnitř. Pokud se budeme bavit o konstrukci těchto průmyslových vrat, tak základem je hliníkový rám ze slitiny hliníku, když se pro zesílení používá polykarbonát nebo akrylové sklo. Samotné profily mohou mít jakoukoliv barvu podle stupnice RAL, aby se mohly přizpůsobit celkovému řešení budovy nebo stavby. V základním vybavení je pružinový mechanismus určen až pro 25.000 cyklů. Ve volitelném vybavení je možné pořídit pružinový mechanismus testovaný pro 50/75/100.000 cyklů.

Je právě jeden z těchto dvou typů tím, co hledáte? Pak není nic jednoduššího, než-li nám zaslat poptávkový formulář vrat a my vám do 2 pracovních dnů rádi vytvoříme cenovou kalkulaci.

Typy panelů průmyslových vrat ISD01 a ISD02

isd01_design

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barevné provedení průmyslových vrat ISD01 a ISD02

barva vrat - RAL

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhy povrchů

isd01_povrch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pohony pro průmyslová vrata

Pro průmyslová vrata je určen průmyslový pohon Shaft 30/50/60/120 hřídelového typu s převodovkou v olejové lázni. Použití této technologie výrazně zvyšuje živostnost pohonu a umožňuje jeho intenzivnější použití. Pohon se skládá z elektromotoru a mechanického zařízení s vestavěnou řídící jednotkou. Pokud je zařízení bez elektrické energie, manuální nouzové ovládání umožní otevření nebo zavření vrat ručně pomocí řetězu.

Průmyslový pohon Shaft 50 je určen pro vrata do 25m2. Rovnoměrný chod vrat je zajištěn plynulým spouštěním i zastavením. Motor je navržen pro tichý chod a obsahuje vestavěný frekvenční měnič.

K průmyslovým vratům nabízíme celou škálu ovládacích panelů – trojtlačítkový řídící panel, uzamykatelný dvoutlačítkový panel, který umožňuje ovládání pouze oprávněné osobě, klíčový spínač, kódovou klávesnici atd.

 

Integrované dveře

Pokud požadujete do skladu či haly i další vstup než otevřenými vraty, doporučujeme do vrat zabudovat integrované dveře. Dveře mají zdvojené těsnění, které zajišťuje těsnost a optimální tepelnou izolaci.  Profily jsou standardně dodávány v barvě stříbrné RAL 9006, za příplatek je možné profily nalakovat do jakékoliv barvy vzorníku RAL. Integrované dveře lze vyrobit v jakémkoliv designu z aktuální nabídky, kromě designu kazeta. Maximální šířka vrat s integrovanými dveřmi je 4500mm.  Výška prahu integrovaných dveří  zabudovaných do průmyslových vrat je 100mm.

Kladno, Praha, Plzeň a České Budějovice – to jsou místa kde můžete navštívit naši pobočku a objednat si garážová vrata.