Garážová vrata

Garážová sekční vrata , která nabízíme, jsou vyráběna v České republice na moderní automatické výrobní lince, která zajišťuje tu nejvyšší kvalitu výroby. Naše vrata nepropagujeme drahou reklamní kampaní, ale tím, že nabízíme velmi kvalitní garážová vrata za nejlepší ceny. Nabízená garážová vrata se nevyrábí v sériové výrobě, ale vždy přesně na míru daného stavebního otvoru, podle technických možností místa, kam mají být namontována a podle konkrétního přání a představy zákazníka a to navíc ke všemu za velmi příznivé ceny. Pokud Vás zaujme naše nabídka, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jsme připraveni věnovat se Vám k Vaší spokojenosti.  Poptejte si garážová vrata. Praha, Kladno, Plzeň, České Budějovice a Hradec Králové – toto jsou místa, kam dodáváme vrata nejčastěji.

Jaká garážová vrata nabízíme?

Garážová vrata se vyrábí v sedmi základních barvách a v pěti dekorech imitace dřeva. Dále si můžete vrata objednat v jakékoliv barvě dle stupnice RAL. Díky různým typům povrchů, designů a barev můžete najít výsledný produkt, který bude naprosto originální, protože si ho prakticky od základu vytvoříte sami.

Naše garážová vrata DoorHan používají jako jediné systém panelů s přerušeným tepelným mostem. Díky těmto technickým prvkům nedochází k promrzání žádné části vrat. Na spojích je mezera vyplněna polyuretanovou pěnou, která je zakryta oděruvzdorným materiálem s vysokou životností.

Garážová sekční vrata RSD

Garážová vrata RSD 01 HYBRIDhybrid

Tyto sekční vrata jsou určena pro otvory garáží se šíří otvorů do 3 m.

Vrata garážová se vyznačují skvělou tepelnou izolací se šíří panelu 40 mm. Po obvodu vrat je umístěno dvojité těsnění se skvělými vlastnostmi i při nízkých teplotách. Díky tažným pružinám na boku jsou sekční vrata bezpečná a vyžadují pouze malý prostor nadpraží. Pružiny garážových vrat mají vysokou životnost a zajišťují lehký chod a dlouhou bezstarostnou funkci garážových vrat. Vrata mohou být instalována v garážích s nadpražím od 100 mm a ostěním od 85mm (vzdálenost okraje otvoru od boční zdi).

Šířka – od 2000 mm do 3000 mm
Výška – od 2020 mm to 2820 mm

Garážová vrata RSD 02

Modely vrat RSD 02 jsou navrženy pro otvory garáží do šíře otvorů 6 m.

Tato garážová vrata si můžete objednat s 10 druhy různých kování drah, například pro nízké nadpraží, pro vysoké nadpraží, pro šikmé nadpraží apod. Díky torzním pružinám jsou vrata vyvážena v každé poloze. Pružiny jsou konstruovány na vysokou životnost a jsou testovány na minimálně 10 000 cyklů. Vrata se vyznačují masivní konstrukcí, která zajišťuje bezproblémový chod a stejně jako první modelová řada mají vynikající vlastnosti nehledě na počasí.

Typy panelů garážových vrat RSD01 HYBRID a RSD02

panely

Typy panelů pro garážová vrata nabízíme v 6 designech – od hladkého panelu, přes drážkové provedení až po kazetové provedení.

Barevné provedení garážových vrat RSD01 HYBRID a RSD02

panely - barva

Druhy povrchů garážových vrat RSD01 HYBRID a RSD02

povrch

Obecně pak platí, že garážová sekční vrata DoorHan si můžete objednat s ručním ovládáním nebo s motorem pro komfortní a bezpečné otevírání vrat. Elektronika motoru navíc dokáže vyhodnotit případnou překážku v dráze vrat a bezpečně je zastaví. Jediné, co musíte udělat proto, abyste je získali, je vyplnit poptávkový formulář a my vám je pak i namontujeme. Nejčastěji montujeme zde: garážová vrata Kladno, garážová vrata Praha, garážová vrata České Budějovice, garážová vrata Plzeň.

Nová fólie garážových vrat – Satin Grey

Vzhledem ke stoupající oblibě antracitových odstínů nově nabízíme garážová vrata s fólií v odstínu Satin Grey. Tato upravená vrata nejsou lakována, ale je zde použita speciální fólie natažená přímo na plech, ze kterých se vyrábí sendvičové panely garážových vrat. Tato vysoce kvalitní fólie působí velmi luxusně a garážová vrata jsou více odolná proti otěru.

Nový luxusní lakovaný povrch garážových sekčních vrat – Carbon line

Nově máme v nabídce lakování povrchu garážových vrat. Jedná se o vysoce kvalitní vrchní lak, který se vyznačuje značnou přilnavostí a výbornou odolností proti otěru. Jedná se o bezzákladové pojivo na bázi polyuretanové technologie, které se spojuje s tónovacími pastami a je tak vytvořen vysoce kvalitní lak. Nabízíme 2 hrubosti povrchu vrat – jemnou a zrnitě hrubou strukturu.dvirka

Integrovaná dvířka

Garážová vrata můžeme dodat i s integrovanými dvířky. Jedná se o zabudované dveře, které zajišťujií dodatečný vstup do garáže či skladu i při zavřených vratech. Dvířka jsou velmi spolehlivá a obsahují dvojité těsnění po obvodu, takže je zachována vzduchotěsnost a tepelná izolace.

Pokud sháníte garážová vrata Praha, kontaktujte nás, prosím, na příslušném e-mailu nebo vyplňte poptávku.

Nejčastěji hledáte na našich stránkách toto: garážová vrata Praha, vrata Praha, garážová vrata Plzeň, garážová vrata Teplice, Brno a pod, proto navštivte sekci kontakty a nebo nám zašlete poptávkový formulář.

Montáž garážových vrat

Pro Vaši informaci jsme připravili několik fotografií z montáže garážových vrat.