Design

Panely pro garážová vrata. se vyrábí v široké škále barev a designů. Pokud si Vy nebo Váš architekt nevyberete ze základní nabídky, je možné vrata upravit do jakékoliv barvy ze stupnice RAL. Pouze nedoporučujeme tmavá vrata na jižní a západní strany vzhledem k tzv. bimetalovému efektu. Dále Vám představíme typy a povrchy panelů garážových vrat. Podrobnosti konzultujte, prosím, s našimi specialisty, obchodně-technickými zástupci.

 

Barevné provedení garážových vrat

Panely garážových vrat nabízíme v několika odstínech dřeva či v barvách RAL. Doporučujeme prohlédnout si vzorky panelů přímo na prodejně nebo u obchodního technika, na internetu mohou být odstíny zkreslené.

 

Typy panelů garážových vrat

Typy panelů pro Vaše sekční garážová vrata můžete vybírat jak z klasických vzorů (kazeta, drážka), tak z nových jako je microdrážka, centrální drážka a nebo hladký panel.

panely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 nové typy designů panelů garážových vrat – D-line a A-line ( v porovnání s S-line a V-line)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povrchy panelů vrat

Povrchy panelů sekčních vrat můžete vybrat od standardní imitace povrchu dřeva přes povrch stucco až po luxusní hladký povrch ze silného pozinkovaného plechu.

 

 

 

 

 

 

 

V současné době je na garážových vratech moderní a designově velice  zajímavá kombinace typu hladkého panelu, popř. hladkého panelu s centrální drážkou s hladkou povrchovou úpravou nebo povrchem stucco. Novinkou je povrchová úprava – nástřik výrobkem ze systému Carbon line.

Originalitu a nevšední vzhled vašich garážových vrat jistě zaručí typ panelu – V-profil.

Mezi největší favority, ve škále barevných odstínů vrat , patří barvy imitující dřevo – mahagon, wenge a zlatý dub.