Design

V této kapitole Vám přiblížíme paletu základních barev sendvičových panelů pro garážová vrata. Pokud si Vy nebo Váš architekt nevyberete ze základní nabídky, je možné vrata upravit do jakékoli barvy ze stupnice RAL. Pouze nedoporučujeme tmavá vrata na jižní a západní strany vzhledem k bimetalovému efektu. Dále Vám představíme typy a povrchy panelů garážových vrat. Podrobnosti konzultujte, prosím, s našimi specialisty, obchodně-technickými zástupci.

 

Barevné provedení garážových vrat

Panely garážových vrat nabízíme v pěti odstínech dřeva či v barvách RAL. Doporučujeme prohlédnout si vzorky panelů přímo na prodejně nebo u obchodního technika, na internetu mohou být odstíny zkreslené.

panely - barva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typy panelů garážových vrat

Typy panelů pro Vaše sekční garážová vrata můžete vybírat jak z klasických vzorů (kazeta, drážka), tak z nových jako je microdrážka, centrální drážka a nebo hladký panel.

panely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povrchy panelů vrat

Povrchy panelů sekčních vrat můžete vybrat od standardní imitace povrchu dřeva přes povrch stucco až po luxusní hladký povrch ze silného pozinkovaného plechu.

 

 

 

 

 

 

 

V současné době je na garážových vratech moderní a designově velice  zajímavá kombinace typu hladkého panelu, popř. hladkého panelu s centrální drážkou s hladkou povrchovou úpravou nebo povrchem stucco. Novinkou je povrchová úprava – nástřik výrobkem ze systému Carbon line.

Originalitu a nevšední vzhled vašich garážových vrat jistě zaručí typ panelu – V-profil.

Mezi největší favority, ve škále barevných odstínů vrat , patří barvy imitující dřevo – mahagon, wenge a zlatý dub.