Časté dotazy – garážová vrata

 

obchodnik - caste dotazy

 

Jak dodací lhůta?

Standardní dodací lhůta na garážová vrata je 3 – 5 týdnů, přesná dodací lhůta záleží na typu a barvě vrat. Samozřejmě i vrata s integrovanými dveřmi je dodací lhůtu delší – cca 5 týdnů. Doba dodání vrat je také závislá na vytíženosti a sezónnosti výroby.

Jakou poskytujete záruku?

Na veškerá vrata a příslušenství poskytujeme záruku 24 měsíců.

Jak si můžu garážová vrata objednat?

Pokud poptáváte garážová vrata Praha a okolí, jsou to naše nejčastější destinace. Díky své působnosti máme na starost středočeský kraj i plzeňský kraj. Poptávku nám můžete zaslat – buď e-mailem, který naleznete v kontaktech nebo zašlete vyplněný poptávkový formulář. Tuto poptávku předáme obchodnímu zástupci, který Vám ji zpracuje a odešle zpět. Pokud budete s cenou spokojení, následuje sepsání objednávky.

Mohu si vrata objednat přímo ve výrobním závodě?

Bohužel ne, výrobní závod pouze garážová vrata vyrábí. Prodej, montáž a servis zajišťují pečlivě vybrané a školené firmy zařazené do programu Doorhan Partner.

V jaké fázi stavby se vrata montují?

V garáži by měly být hotové omítky a podlaha včetně případné dlažby. Obvykle se garážová vrata montují v podobném termínu jako okna.

Kam se v otvoru montují sekční garážová vrata?

Garážová sekční vrata DoorHan se montují v garážovém prostoru za otvor.

Kolik potřebuje vratové kování místa pro montáž?

Vrata DoorHan jsou speciálně navržené do malých a středních otvorů, s tím souvisí také minimální potřebný prostor pro montáž. V ostění a v nadpraží je potřeba od min. 100 mm prostoru. (dle typu vrat a dle typu kování)

Kolik zaberou vrata místa v garáži?

Garážová sekční vrata DoorHan se vysunují pod strop garáže, takže prakticky nezaberou žádný užitný prostor v garáži.

Lze otevřít garážová vrata na motor, i když nejde elektřina?

Ano, motor lze odblokovat a ručně otevřít. Na motoru je lanko pomocí kterého motor odblokujete (zatáhnutím lanka) a pak můžete garážová vrata ovládat ručně.

Z čeho se skládá vratový panel DoorHan?

Vratový panel DoorHan se skládá z tepelně izolační pěny (tl. 4 cm), zalisované mezi dvě stěny z kvalitní válcované pozinkované oceli, opatřené kvalitní práškovou barvou, které jsou v místě montáže spojovacích pantů zesílené. Samozřejmostí je kvalitní těsnění v místech dosedání panelů na sebe.

Dodáváte vrata i s integrovanými dveřmi?

Ano, do garážových vrat  je možné dodat integrované dveře. Další novinkou jsou i boční garážové dveře.

Do jakého rozměru vrat lze dodat integrované dveře?

Integrované dveře do garážových vrat lze dodat do vrat od výšky 2000 mm, pro dveře výšky 1800 mm.

Jaký rozměr mají integrované dveře?

Integrované dveře dodáváme v rozměrech 800 mm x 1800 mm a 800 mm x 1900 mm.

Nevznikne zkroucení vrat větších rozměrů vlivem přírodních vlivů?

Vrata větších rozměrů mají vyztužení pomocí omega profilů, které zabrání jakémukoliv kroucení panelů vrat přírodními vlivy (slunce, mráz). Nedoporučujeme ale tmavé barvy vrat používat na jižní strany, kde dochazí k silnému zahřátí panelů garážových vrat.

Potřebuji servis garážových vrat. Jak dlouho budu čekat?

Garážová vrata Doorhan servisuje síť montážních a servisních firem působících po celém území České republiky. Přesný termín servisu garážových vrat není možno přesně říci, záleží na typu poškození, ale ve většině případů trvá oprava od nahlášení do jednoho týdne.

Kde najdu vaše prodejny, abych si mohl vrata prohlédnout?

Našim hlavním sortimentem jsou privátní garážová vrata. Praha, Plzeň, Kladno, České Budějovice jsou místa, kde máme prodejny a je možné vrata vidět.