O nás

DoorHan s.r.o.

Společnost DoorHan s.r.o. patří mezi tři velké výrobce garážových vrat DoorHan pro třicet zemí světa.Výrobní hala Doorhan

Výrobní areál o rozloze 16 000 čtverečních metrů, kde už je v současnosti situována veškerá výroba vrat DoorHan v ČR, se nachází v Kadani v Ústeckém kraji. Naši zákazníci mají díky nám velkou výhodu v tom, že získají průmyslová vrata nebo garážová vrata vyrobená v ČR, nicméně opřená o nejmodernější technologie právě díky distribuci do celého světa. Tak co víc hledáte?

 

DMS Alfa, a.s.

Společnost DMS Alfa, a.s. působí jako distributor vratových systémů DoorHan na většině území Středočeského kraje, Plzeňského kraje a v Praze.

Výroba garážových vrat a průmyslových vrat

Našimi hlavními produkty jsou garážová vrata, průmyslová vrata a logistické systémy. Díky všem třem, respektive díky kvalitě jejich zpracování za příjemnou cenu na mírusi naše mateřská společnost získala stabilní pozici na celosvětovém trhu. Na druhou stranu to nejsme my, kdo  přímo prodává garážová vrata koncovým zákazníkům, ale naši partneři, experti na montáž garážových vrat (viz. záložka kontakty). Pochopitelně se nebojte, a pokud vás nabídka zaujala, odešlete poptávkový formulář klidně přímo nám a my ho přepošleme pro vás nejbližšímu distributorovi. Snažíme se o individuální přístup s co největším pohodlím pro zákazníka, takže toto je samozřejmostí.

management ve stanku doorhan

Pokud tedy chcete i vy využívat výhody vrat DoorHan, neváhejte nám odeslat poptávkový formulář a my vám obratem zašleme cenovou kalkulaci. Tím se budete moci přesvědčit o našich přiznivých cenách a vstřícném přístupu.

Zároveň i v případě, že byste se chtěli stát přímo distributorem a autorizovaným servisem sekčních vrat pro váš region, také nás kontaktujte, protože se snažíme obchodní síť neustále rozšiřovat pro maximální pohodlí zákazníků.

V případě, že jste montážní společnost a obchodujete s garážovými vraty a máte zájem o spolupráci, zašlete nám, prosím, Vaše kontaktní údaje a my Vás rádi navštívíme.

Univers Tech s.r.o.budova univers

Naše firma byla založena v roce 1990. Zakladatelé – Eva a Jiří Šťáhlavských se postarali o rychlý rozvoj firmy, která byla roku 2004 transformována na společnost, kterou znáte dnes – Univers Tech s.r.o. V současnosti je ve společnosti přes 70 zaměstnanců. Naším hlavním produktem jsou garážová vrata Praha a okolí a průmyslová vrata.

Naše sídlo naleznete v Kladně, ale montáže provádíme, díky našim partnerům, po celé České Republice. Naši partneři jsou pečlivě vybíráni, takže se jedná o firmy s dlouholetými odbornými znalostmi. Naše prodejny naleznete rovněž v Praze, Plzni, v Českých Budějovicích.

Jsme pyšní na to, že můžeme přiznat fakt, že se v současné době řadíme mezi  největší společnosti v sortimentu stínící a vratové techniky na českém  trhu. Takového postavení jsme docílili díky našim pravidlům. Klademe důraz na orientaci na zákazníky, nízké ceny a přitom vynikající kvalitu, inovaci, flexibilitu a také vysokou produktivitu práce! Vždy se snažíme navrhnout nejoptimálnější řešení, tak aby odpovídalo přání zákazníka nebo několik variant, z kterých si  může náš zákazník vybrat, aby byl opravdu spokojen.