Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Pohony pro garážová vrata

Společnost DoorHan nabízí pro sekční garážová vrata řetězové pohony Sectional. Výběr konkrétního typu pohonu závisí na rozměru garážových vrat a požadované intenzitě využívání garážových vrat (denní četnosti otevírání/zavírání).

Řetězové stropní pohony se instalují na garážová sekční vrata s nízkým (buben vpředu i vzadu) a standardním typem zdvihu v prostorách se zápražím do rozměru 600 mm. Pohony jsou montovány k vodící liště, po které se pohybuje zvedací zařízení. V zavřené poloze zabezpečují řetězové pohony spolehlivé zajištění vratového křídla, díky čemu už nejsou zapotřebí dodatečné zámky. Součástí sady pohonu je i rozpojovací zařízení, které umožňuje otevřít a zavřít garážová vrata manuálně v případě vypnutí elektrické energie.

 

Elektropohon Sectional 800

Pohon Sectional 800 je určen pro garážová sekční vrata se vyšší intenzitou využítí. Pohon se montuje k vodící liště a připevňuje se ke stropu. Elektropohon označovaný zkráceně jako SE-800 se instaluje na garážová sekční vrata o maximální ploše do 11 m2.

 

Elektropohon Sectional 1200

Pohon Sectional 1200 je určen pro garážová vrata s vysokou intenzitou využití. Pohon se montuje k vodící liště a připevňuje se ke stropu. Elektropohon SE-1200 se instaluje na garážová sekční vrata o maximální ploše do 16 m2.

Čtyřkanálový dálkový ovladač Transmitter 4

 

Ovladač slouží pro ovládání pohonů pro garážová vrata DoorHan nebo jiného zařízení, které komunikuje s přijímačem DoorHan. Pomocí jednoho ovladače lze ovládat až čtyři různá zařízení.

 

 

 

Nové typy dálkových ovladačů Transmitter 4

barevné ovladače

 

Nabízíme barevné variace čtyřtlačítkových ovladačů DooHan. Každý člen Vaší rodiny může mít svou oblíbenou barvu.

Tyto ovladače lze samozřejmě použít i na průmyslová vrata.