Pohony pro garážová vrata

Společnost DoorHan nabízí pro sekční garážová vrata řetězové pohony Sectional. Výběr konkrétního typu pohonu závisí na rozměru garážových vrat a požadované intenzitě využívání garážových vrat (denní četnosti otevírání/zavírání).

Řetězové stropní pohony se instalují na garážová sekční vrata s nízkým (buben vpředu i vzadu) a standardním typem zdvihu v prostorách se zápražím do rozměru 600 mm. Pohony jsou montovány k vodící liště, po které se pohybuje zvedací zařízení. V zavřené poloze zabezpečují řetězové pohony spolehlivé zajištění vratového křídla, díky čemu už nejsou zapotřebí dodatečné zámky. Součástí sady pohonu je i rozpojovací zařízení, které umožňuje otevřít a zavřít garážová vrata manuálně v případě vypnutí elektrické energie.

 

Elektropohon Sectional 800

Pohon Sectional 800 je určen pro garážová sekční vrata se vyšší intenzitou využítí. Pohon se montuje k vodící liště a připevňuje se ke stropu. Elektropohon označovaný zkráceně jako SE-800 se instaluje na garážová sekční vrata o maximální ploše do 11 m2.

 

Elektropohon Sectional 1200

Pohon Sectional 1200 je určen pro garážová vrata s vysokou intenzitou využití. Pohon se montuje k vodící liště a připevňuje se ke stropu. Elektropohon SE-1200 se instaluje na garážová sekční vrata o maximální ploše do 16 m2.

Čtyřkanálový dálkový ovladač Transmitter 4

 

Ovladač slouží pro ovládání pohonů pro garážová vrata DoorHan nebo jiného zařízení, které komunikuje s přijímačem DoorHan. Pomocí jednoho ovladače lze ovládat až čtyři různá zařízení.

 

 

 

Nové typy dálkových ovladačů Transmitter 4

barevné ovladače

 

Nabízíme barevné variace čtyřtlačítkových ovladačů DooHan. Každý člen Vaší rodiny může mít svou oblíbenou barvu.

Tyto ovladače lze samozřejmě použít i na průmyslová vrata.