Ceník vrat

Cena vrat závisí vždy na několika důležitých parametrech– např. na typu garážových vrat, na rozměru, na designu, na povrchu, na barevném provedení, na způsobu ovládání – zda má být ruční nebo motorové.

Aby zákazník vždy obdržel cenovou nabídku, která odpovídá přesně jeho konkrétním představám, neuvádíme zde ceny garážových vrat ani pohonů a příslušenství garážových vrat. Cenové kalkulace zpracováváme vždy individuálně dle konkrétního přání a požadavku klienta.

 

Cena garážových vrat RSD01 HYBRID nebo RSD02

Pro Vaši představu uvedeme alespoň cenu na jednom příkladu: Garážová vrata pro jednogaráž, barva bílá, pohon motorem: cca 17.000 Kč bez DPH

 

Pro zjištění přesné ceny pro Vaše garážová vrata použijte, prosím, náš poptávkový formulář nebo nám zašlete e-mail se specifikací. Cenovou kalkulaci obdržíte zdarma do 2 dnů. Věříme, že naše garážová vrata budou pro Vás tou nejlepší volbou.

Poskytujeme výrazné akční mimosezónní slevy na vrata a pohony – jejich výše závisí na množství a dílčích parametrech zadání.

Objednejte si v našich prodejnách garážová vrata. Praha, Plzeň, České Budějovice a Kladno, Hradec Králové – zde najdete naše prodejny, nicméně vrata montujeme po celé ČR.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.