Ceník vrat

Cena vrat závisí vždy na několika důležitých parametrech– např. na typu garážových vrat, na rozměru, na designu, na povrchu, na barevném provedení, na způsobu ovládání – zda má být ruční nebo motorové.

Aby zákazník vždy obdržel cenovou nabídku, která odpovídá přesně jeho konkrétním představám, neuvádíme zde ceny garážových vrat ani pohonů a příslušenství garážových vrat. Cenové kalkulace zpracováváme vždy individuálně dle konkrétního přání a požadavku klienta.

 

Cenové porovnání vrat RSD02 s konkurencí

Připravili jsme pro Vás velmi zajímavý průzkum napříč konkurencí v rámci garážové techniky. Ukážeme Vám, jak velký je cenový rozptyl mezi jednotlivými nabídkami co se týká garážových vrat.

vrata - centralni drazkaZadání bylo jednotné – garážová vrata 4500 x 2100 mm, bílá barva, centrální drážka s motorovým ovládáním.

 

1. garážová vrata UNIVERS – cena 27.149,- bez DPH

2. garážová vrata TRIDO – cena 34.140,- bez DPH

3. garážová vrata HÖRMANN – cena 36.342,- bez DPH

4. garážová vrata LOMAX – cena 46.360,- bez DPH

 

 

Cena garážových vrat RSD01 HYBRID nebo RSD02

Pro Vaši představu uvedeme alespoň cenu na jednom příkladu: Garážová vrata pro jednogaráž, barva bílá, pohon motorem: cca 17.000 Kč bez DPH

 

Pro zjištění přesné ceny pro Vaše garážová vrata použijte, prosím, náš poptávkový formulář nebo nám zašlete e-mail se specifikací. Kolegové Vám vypracují cenovou kalkulaci do 2 dnů. Věříme, že naše garážová vrata budou pro Vás tou nejlepší volbou.

Poskytujeme výrazné akční mimosezónní slevy na vrata a pohony – jejich výše závisí na množství a dílčích parametrech zadání.

Objednejte si v našich prodejnách garážová vrata. Praha, Plzeň, České Budějovice a Kladno – zde najdete naše prodejny, nicméně vrata montujeme po celé ČR.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.