Anketa

Čemu dáváte při rozhodování přednost?

Stav hlasování

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ceník vrat

Cena vrat závisí vždy na několika důležitých parametrech– např. na typu garážových vrat, na rozměru, na designu, na povrchu, na barevném provedení, na způsobu ovládání – zda má být ruční nebo motorové.

Aby zákazník vždy obdržel cenovou nabídku, která odpovídá přesně jeho konkrétním představám, neuvádíme zde ceny garážových vrat ani pohonů a příslušenství garážových vrat. Cenové kalkulace zpracováváme vždy individuálně dle konkrétního přání a požadavku klienta.

 

Cena garážových vrat RSD01 HYBRID nebo RSD02

Pro Vaši představu uvedeme alespoň cenu na jednom příkladu: Garážová vrata pro jednogaráž, barva bílá, pohon motorem: cca 17.000 Kč bez DPH

 

Pro zjištění přesné ceny pro Vaše garážová vrata použijte, prosím, náš poptávkový formulář nebo nám zašlete e-mail se specifikací. Cenovou kalkulaci obdržíte zdarma do 2 dnů. Věříme, že naše garážová vrata budou pro Vás tou nejlepší volbou.

Poskytujeme výrazné akční mimosezónní slevy na vrata a pohony – jejich výše závisí na množství a dílčích parametrech zadání.

Objednejte si v našich prodejnách garážová vrata. Praha, Plzeň, České Budějovice a Kladno, Hradec Králové – zde najdete naše prodejny, nicméně vrata montujeme po celé ČR.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.